23.104
Bearbeitungen
Admin (Diskussion | Beiträge) K (→Leben) |
Admin (Diskussion | Beiträge) K (→Leben) |
||
Zeile 58: | Zeile 58: | ||
| '''We Love The Eighties''' || 25.04.2020 || align="right" | € 1820,00 (+175,00) | | '''We Love The Eighties''' || 25.04.2020 || align="right" | € 1820,00 (+175,00) | ||
|- | |- | ||
| '''90’s & Eurodance''' || 26.04.2020 || align="right" | | | '''90’s & Eurodance''' || 26.04.2020 || align="right" | € 1820,00 (+{{0}}{{0}}0,00) | ||
|- | |||
| '''DTM-R 🐒''' || 30.04.2020 || align="right" | | |||
|- | |||
| '''F/M not LIVE II''' || 01.05.2020 || align="right" | | |||
|- | |||
| '''The Best Of 1980–1990''' || 02.05.2020 || align="right" | | |||
|- | |||
| '''Soulfood on a Sun(ny)day''' || 03.05.2020 || align="right" | | |||
|} | |} | ||